Jestem psycholożką i socjolożką, interwentką kryzysową, terapeutką TSR w procesie certyfikacji PSTTSR, mentorką.

Pracuję w podejściu Skoncentrowanym Na Rozwiązaniach z osobami dorosłymi i parami.

Ukończyłam 3-letnie studia licencjackie z Socjologii i 5-letnie studia magisterskie z Psychologii Społecznej ze specjalizacją Gender Studies, na warszawskim Uniwersytecie Humanistycznym SWPS oraz studia podyplomowe na kierunku Wsparcie Psychologiczne i Interwencje Kryzysowe a także szkolenie pierwszego i drugiego stopnia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach prowadzone przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR w Warszawie oraz Szkolenie z Terapii Par w LETSR. Aktualnie kontynuuje ścieżkę certyfikacyjną w tym podejściu w ramach Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam podczas stażu w Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej prowadząc konsultacje indywidualne dla osób dorosłych oraz par, z którym obecnie współpracuję. Nieustannie podnoszę też swoje kwalifikacje, uczestniczę w warsztatach i szkoleniach poszerzających warsztat pracy. Swoją pracę poddaję superwizji.

Współpracuję z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” oraz Instytutem Zdrowia Mentalnego. Prowadzę także sesje indywidualne oraz autorskie warsztaty i szkolenia w ramach projektu “Jesteś Ważna” a także szkolenia i webinary z zakresu zdrowia psychicznego dla firm.

W warszawskiej Akademii Artystycznej Barbary Wojciechowskiej prowadzę warsztaty z komunikacji dla młodzieży, a jako mentorka wspieram kobiety i nastolatki w ramach programów mentoringowych Vital Voices Chapter Poland.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR. Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Prywatnie: Jestem miłośniczką wyśmienitej kawy i klasycznej elegancji. W wolnych chwilach piszę o modzie oraz prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu dress codu i wizerunku w Instytucie Psychologii Stylu, który jest częścią współtworzonego przeze mnie projektu skierownego do kobiet “Jesteś Ważna“. Kocham operę, bez książek nie wyobrażam sobie życia, podziwiam malarstwo Hieronima Boscha a fascynuje mnie… piłka nożna. Buty to moja największa słabość 🙂